Junior kereskedelmi menedzser – GoldenBurg

Junior kereskedelmi menedzser

A Haladás Mezőgazdasági Zrt. bővülő csapatába új kollégát keres junior kereskedelmi menedzser pozícióba.

Feladatok:

  • A kereskedelmi igazgató munkájának támogatása, rendszeres kapcsolattartás, közös munka.
  • Kereskedelmi rendelések visszaigazolása, napi rendelések nyomonkövetése.
  • Napi kapcsolattartás a termelőüzemmel, készletek és kapacitások nyomonkövetése.
  • Értékesítési riportok, elemzések készítése.
  • Termelési elszámolásokban való aktív közreműködés, elszámolások koordinálása.
  • Csomagolóanyag beszerzésében való részvétel.
  • Vevői ügyfélszolgálat (B2B, B2C).
  • Partneri auditok előkészítésében való részvétel.
  • Az elvégzett feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció, elemzések, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi / főiskolai végzettség (kereskedelmi vagy közgazdász)
  • min. 2 év hasonló területen szerzett, leinformálható szakmai tapasztalat (nem pályakezdő!)
  • magabiztos MsC Office használat
  • nagyfokú önállóság és proaktív hozzáállás
  • jó fogalmazókészség
  • precíz munkavégzés
  • agilis, kommunikatív és együttműködő személyiség

Előny:

  • alapszintű socail média és weboldal kezelésében való jártasság
  • aktív angol nyelvismeret
  • bármilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
  • élelmiszeripari vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Munkáddal Magyarország egyik legnagyobb burgonyatermelő és – kereskedő vállalkozásának értékesítését, valamint brandjét, a GoldenBurg márkát építheted. Bővülő feladataink megoldására keressük kis csapatunkba új munkatársunkat, aki hosszú távra tervez velünk és környékbeli lakóhellyel rendelkezik.

  • stabil, megbízható, piacvezető munkahely
  • teljes alkalmazotti jogviszony
  • önálló, felelősségteljes feladatkör
  • 13. havi bér
  • cafetéria
  • munkába járás támogatása (üzemanyag térítés 30 Ft/km)

Munkavégzés helye: Dunaegyháza

Jelentkezni az alábbi gombra kattintva, a jelentkezési űrlap kitöltésével tudsz.